Retreat
‘De man in zijn ware kracht’
Een ‘mannelijke’ Retreat
Om de ware man in jezelf te hervinden.

De man in zijn ware kracht
Als jij de uitdaging wilt aangaan, meld je dan aan voor deze ‘mannelijke’ Retreat.
Wat een kracht als mannen bij elkaar komen. Maar welke kracht is er dan aanwezig? De stoere, dominante, competitieve, streverige kracht?
Die mannelijke energie is een energie die in disbalans is. Het is uiteindelijke zelfs een ontkrachtende energie, want er moet veel voor gedaan worden én blijven gedaan worden om het in stand te houden. Het voelt niet werkelijk als een natuurlijke, vloeiende flow. Het is hard-werken.
De ware kracht van de mannelijke energie is uitnodigend, beschermend, begrenzend, ondersteunend, voortvarend. En dan vanuit een natuurlijke flow. het wordt ook aangeduid als de zachte kracht, die zo intens krachtig is terwijl de inspanning niet overdreven is en het relatief makkelijk in stand gehouden kan worden.
.
Een Retreat naar het ware man zijn
In deze mannen-Retreat ervaar je herkenning, groei door uitwisseling, verdieping in jezelf door uitdagingen, dat ontspanning enorm krachtig is én zelfs noodzakelijk is. Je ervaart dat er meer balans in jezelf komt, je binnenwereld beter aansluit op jouw buitenwereld, je hoofd-energie tot rust komt door verschuiving naar een geopend hart. Het leven wordt hart-werken.
Een enerverende Retreat die je grenzen gaat verleggen naar waar ze horen te zijn, je kracht een samenspel is met zelfliefde en je durft te verbinden vanuit je hart.
Planning en investering Retreat De man in zijn ware kracht
Locatie: centrum Athanor in Lochem
2023
Zondagavond 10 september 20.30 uur t/m donderdag 14 september 15.00 uur en vervolgdag 26 september 10.00 – 17.00 uur.
Investering (inclusief verblijf)
Je investering * voor deze inspirerende Retreat is
€ 1.699,- (inclusief alle maaltijden en o.b.v. 1 pk met douche/toilet)
€ 1.649,- (inclusief alle maaltijden en o.b.v. 2 pk met douche/toilet)
* voor ondernemingen is het excl. BTW
Maximaal 10 deelnemers.
Trainers:
Marco i.s.m. team van Breathfulnesscoaches
Cursus en betalingsvoorwaarden
1. Bij annulering voor aanvang van de Retreat wordt het volgende in rekening gebracht:
– 7 tot 14 dagen voor aanvang van de Retreat 25% van het volledige cursusgeld.
– binnen 7 dagen voor aanvang van de Retreat 50% van het volledige cursusgeld.
– op de eerste dag van Retreat 100% van het volledige cursusgeld.
2. Bij voortijdige beëindiging na aanvang van de Retreat is restitutie van het cursusgeld niet mogelijk.
3. Indien de Retreat vanwege onvoldoende inschrijvingen of door overmacht door de organisator geannuleerd wordt, dan wordt het volledige cursusgeld geretourneerd.
4. Bijzondere redenen van annulering kunnen ertoe leiden dat van bovenstaande voorwaarden bij uitzondering afgeweken wordt en er alsnog een coulance betaling plaatsvindt.